logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА ФОРД «РОМБІК»

Відновлення ключа форд

Проблема з такими ключами від автомобіля FORD (Форд) відома давно. У народному лексиконі ключ дістав назву «Форд ромбик» або «Форд цвях«.
Найбільша біда — це катастрофічно низька зносостійкість жала. З часом механічна нарізка стирається настільки, що ключ просто перестає заводити авто і не відкриває двері.

Особливість ключа запалення Форд в тому, що, ці ключі не можна робити методом простого копіювання механічного коду. Для коректної роботи потрібно тільки дублювати заводський код. А це вимагає наявності спеціального дорогого устаткування, яке окрім цих ключів нічого більше не робить. Більшість існуючих верстатів для виготовлення ключів не можуть зробити ключ від Форда якісно.

Центр виготовлення ключів MegaKey обладнаний тільки професійними верстатами, тому майстер без зусиль декодував заводський код ключа і зробив дублікат.

Компанія Ford використала цей тип ключа на багатьох своїх автомобілях: FORD Transit (Форд Транзит)FORD Connect (Форд Коннект)FORD Mondeo (Форд Мондео)FORD Fusion (Форд Фьюжен)FORD Focus (Форд Фокус). Що цікаво, ключ з жалом «ромбик» також використовувався в автомобілях Jaguar (Ягуар).

                   

На виготовлення такого ключа у нас пішло близько 20 хвилин, включаючи розшифровку заводського коду.

Вартість робіт в даному випадку склала 250 гривень, оскільки ключ замовлений без чіпу.

У разі потреби, наш майстер оперативно і якісно виготовить повноцінний ключ з чіпом від автомобіля Форд. В асортименті є оригінальні викидні ключі Форд з кнопками, синій ключ з кнопками форд, ключ-контейнер Форд з чіпом, прості ключі Форд без чіпу. Також окремо є жало ключа в корпусі «викидуха» для заміни. Цей варіант особливо популярний, оскільки істотно здешевлює вартість ключа Форд за наявності працюючих кнопок.