logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

Замовлення

Синхронізація блоків

СИНХРОНІЗАЦІЯ БЛОКУ УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА І БЛОКУ ІММОБІЛАЙЗЕРА, БЛОКІВ EWS-DDE

Проблема з синхронізацією блоків небезпечна тим, що її важко передбачити. Впізнати розсинхронізацію блоків можна тільки в разі, якщо автомобіль «раптом» перестав працювати. Але передбачати небезпеку можна, якщо знати найпоширеніші причини:

  1. Сідає акумуляторна батарея. Якщо її вчасно і коректно не замінити, в один прекрасний момент спроба завести автомобіль призведе до блокування електроніки і прив’язки блоків просто «злетять».
  2. Так званий «чіп тюнінг». На дорогих автомобілях проведення операцій зі зміни налаштувань роботи блоків також призводить до проблем із синхронізацією.
  3. Вихід з ладу або заміна блоку в системі електроніки в авто.
  4. Установка сигналізації, парктроника, акустичних систем, допобладнання і т.д. — все що пов’язано з внесенням змін до електронні схеми автомобіля.

Всі перераховані вище приклади зрозумілі, про них знають майстри установники і зазвичай при роботах в автомобілі враховують це. Але ось проблема з АБ, що сіла — найпоширеніша і досить неприємна. Неприємна тим, що в цей час Ви точно не будете на станції ТО, а ще гірше — за містом, де Вам не допоможуть. Спроба запустити стартер на розрядженому акумуляторі тільки посилює проблему.

У «категорію ризику» входять автомобілі марок BMW, FORD, SSANGYONG і HONDA. Рідше TOYOTA, але такі випадки фіксувалися в цих марках автомобілів. Іноді розсинхронізація блоків відбувалася навіть при спробі «прикурити» інший автомобіль.

У комплектацію всіх автомобілів BMW, випущених в 1994 році і пізніше, входить штатний іммобілайзер EWS. Коли іммобілайзер функціонує нормально, то він незамінний як протиугінний пристрій. Однак цієї складової властиво ламатися. У таких випадках власники авто можуть зіткнутися з серйозними проблемами, наприклад, неможливістю потрапити до власного автомобіля або неможливістю завести двигун.

СИНХРОНІЗАЦІЯ ІММОБІЛАЙЗЕР З ЕБУ

Що робити? Знадобиться синхронізація блоків EWS-DDE. Вкрай не радимо починати подібні роботи своїми силами або звертатися до «народних умільців»: це загрожує ще більшими проблемами. Звертайтеся в компанію, де працюють професіонали —- тоді ваш «залізний кінь» знову буде працювати, як раніше.

Поломки, що зустрічаються досить часто

Існує кілька видів несправностей іммобілайзера, але 90% випадків припадає на два типових пошкодження:

  • Втрата синхронізації EWS / CAS — DME / DDE (іммобілайзер розсинхронізован з блоком управління двигуном).
  • Розсинхронізовані ключ і блок EWS. Як визначити? Авто не реагує на ключ або стартер провертається, але двигун не запускається.

Якщо ви власник автомобіля баварської марки серії E, то іммобілайзер в вашому авто вбудований в блок керування транспортним засобом (CAS). Тому при проблемах з пристроєм, знадобиться не просто синхронізація іммобілайзера з DDE, а в цілому синхронізація блоків cas — dme.

СИНХРОНІЗАЦІЯ БЛОКІВ CAS-DME (DDE), EWS-DME (DDE)

Наша компанія MegaKey проводить синхронізацію всіх існуючих іммобілайзерів. Зокрема, проводиться синхронізація іммобілайзера з ЕБУ: CAS-DME (DDE), EWS-DME (DDE). Також в нашій компанії проводяться і інші роботи по забезпеченню функціонування блоків автомобіля.

СИНХРОНІЗАЦІЯ БЛОКУ УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА І БЛОКУ ІММОБІЛАЙЗЕРА

Для синхронізації блоку управління двигуна і блоку іммобілайзера, роботи з усунення таких проблем краще проводити при наявності автомобіля. Для цього автомобіль потрібно доставити в наш центр. У разі необхідності наш майстер готовий виїхати на місце з усім необхідним обладнанням. Це пов’язано з тим, що коректно і повністю усунути причину на столі не завжди можливо.

Якщо ключ розсинхронізован з іммобілайзером (або він загублений або пошкоджений), то можна знімати тільки блок EWS. З його допомогою фахівці MegaKey проведуть необхідні роботи і ключ буде знову функціонувати, як треба.

При необхідності синхронізації блоків авто — блоку управління двигуном і іммобілайзером, доведеться везти обидва блоки. Інакше роботи провести буде неможливо.

ЯК ПРОПИСАТИ НОВИЙ КЛЮЧ У ІММОБІЛАЙЗЕР — СИНХРОНІЗАЦІЯ БЛОКІВ АВТОМОБІЛЯ

Як прописати новий ключ в іммобілайзер? У нашій компанії є все необхідне обладнання для проведення синхронізації блоків cas dme. Фахівці грамотно проводять всі необхідні роботи, тому ви можете не сумніватися в якості наданих послуг.

Терміни виконання робіт залежать від завантаженості компанії. Конкретні дати ви зможете почути після проведення діагностики; приблизні цифри — відразу ж після поїздки в MegaKey.

Якщо вам необхідно провести синхронізацію блоків автомобіля, не тягніть час — приїжджайте в нашу компанію. Якщо у вас є питання, телефонуйте +38 (099) 2244-560 або приїжджайте до нас за адресою: м Мукачево, вул. Ужгородська 21. З нашою допомогою автомобіль знову буде радувати вас бездоганним функціонуванням!