logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

Замовлення

Ремонт ключів

РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНОГО КЛЮЧА, ЧІП КЛЮЧА АВТО

Ремонт ключів Lexus в КиєвіРемонт автомобільного ключа для сучасного автомобіля — це традиційна послуга, яку надає наш ЦЕНТР ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ КЛЮЧІВ.

Вартість нового ключа іноді досягає суми в кілька тисяч гривень, тому послуги з ремонту ключів для автомобіля стають все більш популярними.

Автомобільний ключ на сьогодні — це багатофункціональний пристрій, який виконує безліч функцій, пов’язаних з Вашим автомобілем. Сучасний автомобільний ключ складається з жала ключа, корпусу (голова) ключа, чіпа (іммобілайзера) або мікросхеми, кнопок і елементів живлення (батарейки або акумулятора).

Ремонт ключів VolkswagenУ більшості автомобілів ключ використовується для управління сигналізацією та центральним замком автомобіля. За допомогою ключа ми відкриваємо або закриваємо замок дверей салону або багажника, заводимо автомобіль. Вбудований в голові ключа чіп (іммобілайзер) служить додатковим захисним елементом та захистом від угону авто. При цьому виробники примудряються запхнути всі компоненти у відносно невеликі розміри корпусу ключа, іноді поступаючись міцністю заради отримання додаткового простору.

Основні проблеми, які виникають при експлуатації автомобільного ключа — це залипання або продавлювання кнопок, зношенність жала автомобільного ключа, поломка жала викидного ключа, тріскання пластика, проблеми з чіпом в ключі і т.д. і т.п. Все це призводить до прикладання додаткових зусиль при використанні ключа. У тріщини потрапляє волога і пил. А це може призвести до виходу з ладу електроніки та механічної частини ключа автомобіля.

Ремонт ключів LexusЯкщо корпус ключа має механічні пошкодження або в ньому прорвалися кнопки, ми можемо зробити ремонт ключа і перенести електроніку і жало автоключа в новий корпус. Це досить швидка процедура, основна вартість якої буде залежати від вартості самого корпусу ключа і мінімальних витрат на роботу майстра.

Проблеми зі зносшеністю жала також можна вирішити за допомогою ремонту без виготовлення нового автомобільного ключа. Ми можемо нарізати нове жало і встановити його в Ваш ключ, якщо є така технічна можливість.

Якщо ж вийшов з ладу чіп або мікросхема, а сам корпус повністю цілий і неушкоджений, ми допоможемо Вам і в цьому випадку. Також у нашому Центрі можна замінити кнопки в ключі автомобіля.

В інтернеті можна знайти багато ресурсів з інструкціями по самостійній заміні або ремонту ключа від автомобіля. Правда, найчастіші посилання йдуть на дешеві корпуси азіатського походження, вартість яких всього пару доларів. Але ніхто не вказує термін служби таких ключів. Часто вони ламаються вже на першому тижні експлуатації. Також не варто забувати, що є «американські» і «європейські» ключі, які також можуть відрізнятися в залежності від року випуску і моделі авто. Тому в корпусі ключа можуть відрізнятися посадочні місця елементів всередині голови, розташування і кількість кнопок, наявність або відсутність кнопки Panic.

Особливо потрібно бути акуратними з ключами Мерседес «рибка» і смарт ключами.

Ми рекомендуємо не заощаджувати і для відновлення ключа автомобіля звертатися до професіоналів. Роботи по ремонту ключів автомобіля займають кілька хвилин. Новий корпус ключа буде коштувати цілком доступно, особливо на тлі вартості палива або нового ключа. У підсумку автовласник отримає якісний і повнофункціональний ключ до свого залізного друга.

 

Ремонт автомобільних ключів для сучасного автомобіліста — це традиційна послуга, яку надає наш сервісний центр. Вартість нового авто ключа іноді досягає суми в кілька тисяч гривень, тому ремонт авто ключів стають все більш популярними. Автомобільний ключ на сьогодні — це багатофункціональний пристрій, який складається з:

  • жала ключа
  • корпусу (голова)
  • чіпа (іммобілайзера) або мікросхеми
  • кнопок і елементів живлення (батарейки або акумулятора)

У більшості автомобілів ключ використовується для управління сигналізацією і центральним замком автомобіля. За допомогою ключа ми відкриваємо або закриваємо замок двері салону або багажника, заводимо автомобіль. Вбудований в голові ключа чіп (іммобілайзер) служить додатковим захисним спорядженням і захистом від викрадення автомобіля. При цьому виробники намагаються помістити всі компоненти в відносно невеликі розміри ключа, іноді жертвуючи міцністю заради досягнення додаткового простору.

РЕМОНТ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

З якими проблемами, що виникають при експлуатації автомобільного ключа, до нас найчастіше звертаються:

  • ремонт при залипання або продавлюванні кнопок
  • ремонт при зносі жала автомобільного ключа
  • ремонт викидного жала
  • ремонт потрісканого пластика
  • ремонт чіпа в ключі

Все це призводить до додатка додаткових зусиль при використанні ключа. У тріщини потрапляє волога і пил. А це може призвести до виходу з ладу електроніки і механічної частини, що зробить ремонт ключів запалювання складніше.

РЕМОНТ ЧІП КЛЮЧІВ, КОРПУСУ АВТОКЛЮЧОМ

Якщо корпус ключа має механічні пошкодження або в ньому прорвалися кнопки, ми можемо зробити ремонт ключа і перенести електроніку і жало авто ключа в новий корпус. Це досить швидка процедура, основна вартість якої буде залежати від вартості самого корпусу ключа і мінімальних витрат на роботу майстра.

Проблеми зі зношеністю жала також можна вирішити за допомогою ремонту без виготовлення нового автомобільного ключа. Ми можемо нарізати нове жало і встановити його в Ваш ключ, якщо буде така технічна можливість.

Якщо ж необхідний прошивка чіп ключів або мікросхеми, а сам корпус повністю цілий і неушкоджений, ми зможемо допомогти Вам і в цьому випадку. Ми рекомендуємо не заощаджувати і для ремонт ключів авто звертатися до професіоналів. Роботи по ремонту ключів автомобіля займають кілька хвилин. Новий корпус ключа буде коштувати цілком доступно, особливо на тлі вартості палива або нового ключа. У підсумку автовласник отримає якісний і повнофункціональний ключ до свого залізного друга.