logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

Замовлення

Ремонт замків

Ремонт замків запалюванняЯкщо Ви читаєте цей розділ, можливо, у Вас зламався автомобільний замок або виникла необхідність замінити замки в Вашому авто. Всі власники автомобілів і мотоциклів знають, що потрібно обов’язково міняти масло, фільтри, проходити регламентні роботи для вузлів і агрегатів у Вашому залізному улюбленця. Але будемо відверті, хто з нас проводив обслуговування замка запалювання, замків дверей або багажника автомобіля? А адже замок — це досить складний механізм з великою кількістю дрібних елементів і високоточної підгонкою вузлів в точках тертя.

Навіть в самих дорогих автомобілях, здавалося б, надійні замки іноді виходять з ладу. Кожен автомобільний замок поступово зношується протягом експлуатації, забивається пилом. І в кінцевому підсумку, перестає працювати. Найчастіше поломка замку запалювання або дверного замка автомобіля проявляється поступово, як правило, все починається з підклинювання ключа.

Якщо вчасно не зреагувати на підклинювання ключа в замку, настає момент, коли ключ просто не провертає личинку замку. Бувають також ситуації, коли ключ зламався в замку або просто не входить в замок. У таких ситуаціях є 2 виходи — купити нові замки або ж починають існуючі автомобільні замки. Купівля нових замків обійдеться в кругленьку суму, адже в автомобілі доведеться міняти весь комплект замків:

  • замок запалювання,
  • замок багажника,
  • замки дверні,
  • замок ящика рукавички (замок бардачка).

Тому ремонт часто є більш доцільним і економічно обґрунтованим рішенням, ніж заміна.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕМОНТ ЗАМКІВ АВТОМОБІЛЯ

ремонт личинки замка запалюванняНаш майстер огляне замок, визначить причину його поломки і порекомендує найоптимальніший варіант. Якщо замок ремонтнопрігоден, майстер проведе повне розбирання замку з подальшою його промиванням, чищенням і заміною зношених або зламаних деталей. Якщо того вимагає ситуація, ми виготовимо новий ключ замість зношеного.

Після закінчення робіт майстер видасть Вам гарантійний талон із зазначенням виконаних робіт, гарантійним терміном і датою заповнення. Наші прості рекомендації, які допоможуть Вам продовжити термін служби автозамки. Слідкуйте, щоб замки завжди були в робочому стані. Періодично відкривайте і закривайте замок дверей і багажника автомобіля механічним ключем. Використання сигналізацій та інших способів дистанційного закривання / відкривання Вашого транспортного засобу не рятує від необхідності підтримувати в робочому стані автомобільні замки.

ремонт замку запалювання київПам’ятайте, що замки окислюються, забиваються брудом. Ніколи не змащуйте замки популярними засобами на кшталт WD-40, маслом від швейних машинок тощо. Застосування WD-40 в забитому брудом замку можливо тільки в тому випадку, якщо після цього Ви плануєте провести ремонт замків автомобіля. В іншому випадку вся змита зі стінок бруд ще більше зіпсує Ваш замок. У випадку з маслом ситуація ще гірше. Всі жирні олії притягують бруд і дуже швидко виводять замок з ладу.

Для змащення автомобільних замків випускаються спеціальні нежирні мастила. Основні переваги таких мастил — це зниження тертя елементів в личинці автозамки, водо- і пиловідштовхуючі властивості.