logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

ПРО ЦЕНТР АВТОМОБІЛЬНИХ КЛЮЧІВ

MegaKey

Компанія «MegaKey» бере початок із 80-х років минулого століття. На зорі зародження приватного бізнесу це була одна з перших приватних майстерень по виготовленню ключів. У той час вибір дверних замків і відповідно ключів до них складався переважно з простих ключів англійського або фінського типу, сувальдних (сугальдних) ключів. Автомобільний ряд в основному обмежувався радянським автопромом. Ринок розвивався, разом з ним розвивалася і наша майстерня по виготовленню ключів. Ми були одними з перших в Україні, хто в середині 90-х перейшов на використання в своїй роботі імпортного обладнання — верстатів для виготовлення ключів і власне ключів (заготовок ключів) відомих європейських виробників:

  • Silca;
  • CEA;
  • Ilco;
  • Orion;
  • Errebi;
  • JMA і ін.

З появою перших программаторів для виготовлення чіп-ключів (автомобільний ключ з чіпом) в середині 90-х ми організували постачання обладнання та ключів з чіпом в Україну. З кінця 90-х років в нашій компанії відкриті напрямки професійного виготовлення ключів для автомобілів, мотоциклів, спецтехніки, катерів і т.п.

Давно відомо, що вузька спеціалізація завжди краще «універсалізації» за принципом всього потроху.

Наразі наша компанія має три спеціалізовані центри, які готові запропонувати нашим замовникам якісний сервіс по виготовленню будь-яких типів ключів. У нас можна виготовити ключі практично для всіх існуючих на ринку України замків для квартир, офісів,, сейфів, висячих замків. У майстерні по виготовленню ключів є більше 5 000 різних видів заготовок ключів. Майстерня обладнана найновішими моделями верстатів для виготовлення ключів і має штат співробітників з досвідом роботи більше 15 років. Ми підписали Договори на виготовлення ключів і успішно співпрацюємо з безліччю комерційних і державних компаній, навчальних закладів, банків і автосалонів.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ, НАША ПЕРЕВАГА

Наш Центр по ремонту автоелектроніки спеціалізується не тільки на ремонті, а також виконує роботи по корекції спідометрів (одометрів), ремонту srs airbag, ремонту іммобілайзерів автомобілів і мотоциклів, надає послуги з відкриття автозамків як в самому Центрі, так і з виїздом до замовника. Співробітники центру «оживляють» панелі приладів (автомобільні щитки), спідометри, подушки безпеки Airbag (аірбеги), охоронні системи автомобіля, блоки іммобілайзера, автомобільні замки і ключі навіть після «майстрів» з офіційних СТО. Центр має закриту територію з 5 опалювальними боксами і усім необхідним обладнанням. Одночасно в Центрі автоелетроніки може обслуговуватися до 10 автомобілів.