logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

Замовлення

Заміна корпуса

ЗАМІНА КОРПУСУ ВИКИДНОГО КЛЮЧА АВТОМОБІЛЯ

Практично будь-який автомобільний ключ складається з пластику, електронної і залізної частин (Жало). В залежності від виробника пластик може бути прорезиненим або більш жорстким. Прорезинений корпус ключа більш комфортно тримати в руці, але він менш надійний. З часом замок запалювання зношується при провертанні, на ключ здійснюється все більший тиск. Внаслідок цього прорезинена частина ключа починає тріскатись. В такій ситуації головне не відкладувати рішення цієї проблеми і вчасно звернутись за кваліфікованою допомогою.

Справа в тому, що всередині ключа є чіп, як правило він такого ж чорного кольору, як і сам корпус. В якийсь момент, при пошкодженому корпусі ключа, чіп може випасти. Але ж розміри чіпа не великі, приблизно 1.2 см на 0.5 см. При втраті чіпу автомобіль не буде заводитись. Ми пропонуємо вам нашу допомогу- звернувшись в нашу майстерню, наш спеціаліст підбере вам підходящу заготовку, демонтує ваш чіп, переставить в нову заготовку и наріже її на станку.

Що може стати причиною поломки корпусу викидного ключа? У кожного виробника свої недоліки. Є одна загальна проблема у викидних ключів- це сам механізм, який викидує жало ключа. Дуже часто зв’язка ключів тяжка, і під час їзди, коли ключ вставлений в замок запалювання, вся маса ключів тисне на механізм викидування ключа, і таким чином, пружина натягу слабшає, жало в ключі викидується гірше, або не забирається взагалі.

Також необхідно враховувати, що транспордер повинен працювати коректно і без збоїв для отримання послуги.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЗАМІНА КОРПУСУ КЛЮЧа

На сьогоднішній день, в еру інтернет-шопінгу, багато автомобілістів намаються купити та своїми силами замніити корпус ключа. Відразу хочемо попередити, що візуально однакові ключі разюче відрізняються всередині посадочними місцями для чіпів різних виробників і моделей, місцем під елементи живлення, індикаторами і т.п. Також не забувайте, що дуже часто виробники приклеюють чіпи до корпусу, щоб уникнути вібрації всередині чохла для чіпа. Якщо в момент розбирання Ви пошкодите чіп, заміна корпусу може перерости в повноцінне виготовлення нового автоключом. Особливо це небезпечно при наявності всього одного примірника ключа до автомобіля. Звичайно ж ми постараємося допомогти Вам і в цьому випадку, але витрати коштів і нервів будуть відрізнятися в рази. Фінансова вигода ж при самостійній заміні корпусу ключа сумнівна і може скласти всього кілька десятків гривень.

Заміна корпусу ключа авто виконується нашими фахівцями на місці за фактом звернення. На відміну від ремонту ключа з чіпом, майстер завжди використовує наявну в ключі електроніку, а іноді і жало наданого Вами ключа. Електронний чіп (транспондер) або плата з мікросхемою переносяться в новий корпус без будь-яких змін (перепрошівок, прив’язок і т.п.).

новий ключ чи заміна корпуса ключа

Якщо постає питання про вигоду-що ж дешевше? Замінити корпус чи виготовити новий ключ? Звичайно, заміна корпуса обійдеться Вам набагато дешевше, ніж виготовлення нового ключа. При заміні корпусу  чіп залишається ваш, якщо ж у вас викидний ключ (з кнопками), то з вашого ключа береться елктронна плата. Електронная плата- це основна складова вартості нового ключа. Також у випадку виготовлення  нового ключа, потрібно буде його запрограмувати.

Отже, при необхідності відновлення чіпованого ключа автомобіля, замовляйте цю послугу в MegaKey.