logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

Замовлення

Відновлення ключів

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ВІД автомобілів. Ціни

У водіїв автомобілей трапляються ситуації, коли через збій програми припиняє коректно працювати чіп-ключ, а також ламаються або втрачаються ключі від автомобілів. В такому разі не обійтися без послуг професіонала і спецобладнання.

MegaKey -підприємство, що зхаймається виготовленням ключів з великим досвідом роботи в даній сфері. З часу заснування наша майстерня зарекомендувала себе з позитивногої сторони серед наших клієнтів.

Завдяки сучасному обладнанню і немалому досвіду роботи ми надіємо високоякісні послуги в галузі «ключової» сфери.

Не зважаючи на те, що ціни на виготовлення ключів часом є досить високими,  «MegaKey» свідомо стає на бік замовників, щоб забезпечити доступні ціни для кожного.

Демократичність наших цін пояснюється тривалою співпрацею з виробниками автомобільних аксесуарів та замкових механізмів.

ЯК ВІДНОВИТИ КЛЮЧІ ВІД автомобілів

Для відновлення автомобільних ключів/чіпів потрібно обговорити з нашим майстром деталі роботи по відновленню або ремонту автоключа. За необхідності, можливо проведення виїздних робіт нашим спеціалістом. Після обговорення специфіки робіт, в зазначений час чекайте візит нашого майстра, або ми чекаємо Вас в нашій майстерні, де ми виконаємо ряд робіт:

  • Відкриємо авто (за потреби)
  • Демонтуємо ключ запалювання або двері. Також можливе зчитування коду ключа. В залежності від марки машини, а також типу встановленого в ній замку, проводяться різні алгоритми дій. Під час виконання цих робіт цінним є досвід нашого спеціаліста, завдяки якому Ви отримуєте швидкий та якісний результат.
  • Виготовлення замкової механіки і програмування чіпів
  • Встановлення замків на місце

Для того, щоб запрограмувати транспондер, необхідно:

  • скористатись роз’ємом OBD. Для  цього необхідна присутність авто і знання пін коду іммобілайзера
  • запрограмувати чіп внутрішньосхемно. Це потребує наявності певного блоку. Замки необхідно перепрошити, після чого вони знову працюватимуть.