logo

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

вул. Ужгородська, 21
Подивитись на карті

Замовлення

Виготовлення ключів

Якщо Ви цінуєте якісну, швидку роботу з доступними цінами-  звератайтесь в MegaKey.

Чому? Тому що:

  • ми працюємо з більшістю автомобільних марок, в  тому числі і з авто з США, а значить- в нас значний асортимент ключів та широкий спектр плослуг
  • намагаємось виконати роботу в найкоротший термін, адже цінуємо Ваш час
  • маємо доступні ціни, значно нижчі, ніж у дилера.

 

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ

Алгоритм роботи по виготовленню ключів включає в себе три етапи:

  • Діагностику
  • Виточку та чіпування
  • Програмування

На першому етапі майстер проводить діагностику, яка для кожної марки автомобіля є індивідуальною.

Другим етапом є безпосередньо виготовлення ключа та установка чіпа.

Третій етап-найважливіший-це програмування. Це своєрідна «прив»язка» ключа до автомобіля. Цей процес здійснює майстер за допомогою спеціального приладу.

Робота завершена- ви отримуєте ключ!

Також ,за необхідності, можливе програмування кнопок центрального замка, яке також здійснюється за допомогою спеціального приладдя

 

Види автомобільних ключів

Ключі без електроніки

Найпростіший тип ключів – це металічні з пластиковою накладкою. За допомогою них можна відкрити механічний замок, не обладнаний імобілайзером, і який не має всередині електронної плати. Через недосконалість такої схеми власники деяких вітчизняних автомобілей стикаються з необхідністю носити з собою відразу два ключа – один від дверей та багажника, другий для замка запалювання. Ще частина моделей потребує наявності цілих трьох ключів, призначених для багажника, дверей та замка запалювання відповідно. Втрата навіть одного з них може стати суттєвою проблемою.

Основним захистом механчного ключа є складність його форми. Якщо він потрапляє в руки злочинців, то їм не скоадно буде виготовити дублікат. Дієвою мірою попередження угону для автомобілей з таким ключем є встановлення сигналізації.

Ключі з чіпом

Ключі цього виду містять в собі чіп, Який за допомогою радіочастотного модуля передає певний сигнал. Електроніка автомобіля зчитує цей код і надає (або забороняє) доступ в салон і до основних систем. Колишні варіації чіпованих ключів передавали сигнал при натисканні на кнопку, як у випадку з брелком сигналізації, однак зараз набагато популярніші інші – які пекредають необхідний код автоматично. Радіус дії радіочастотного модуля обмежений декількома сантиметрами, тому зловмисникам тяжко перехопити сигнал і підробити ключ.

Сучасні ключі з чіпом, виготовлені по системі Crypto, мають вбудованні таблиці шифрування, які доволяють генерувати сигнал заново при кожному використанні. Електронний блок управління звіряється зі своєю копією таблиць і приймає або відхиляє отриманий сигнал. Ця схема надійсно захищає автомобіль від угона, так як навіть якщо чіп і його сигнал будуть скопійовані зловмисником, то використаний одноразово код буде для бортового компютера вже застарілим.

В головці ключа запалювання на сьогоднішній день також може розміщуватись плата управління центральним замком. Така конструкція дає можливість відкривати двері або багажник авто натисканням однієї кнопки.

Смарт-ключі

Смарт-карта – спорівняно нова технологія, але вона вже набула популярності серед виробників іномарок. В машинах, які передбачають використання смарт-ключа, відсутній замок запалювання у звичному вигляді. Він замінений на кнопку Start, яка запускає двигун.

Щоб потрапити в салон салон авто і повноцінно використовувати всі його системи, необхідно мати при собі «розумний ключ» — прилад, який передає в бортовий комп’ютер автомобіля зашифорваний код. Від ключа з чіпом він відрізняється:

  • збільшеним до декількох метрів радіусом дії
  • відсутністю необхідності діставати ключ із кишені – при наближенні власника автомобіль розблокує двері і відключить імобілайзер автоматично. Одна в деяких моделях авто смарт-карту все-таки необхідно вставити в спеціальний слот на дошці приборів
  • більш високою складністю підробки. Вшитий код індивідувальний для кожної пари автомобіль-ключ, і виготовлення копії останнього без звернення до дилера неможливе, або потребує більших затрат
  • формою – смарт-ключ може представляти собою компактний брелок, який зручно носити з собою.

На випадок виходу зі строя головної електроніки смарт-карта може мати  вбудований чіп-ключ, яким можна буде відкрити двері авто, не вдаючись до аварійного відкриття, однак наявність такого «атавізму» сильно знижує безпеку

Викидний і фіксований механічний ключ

При виборі між фіксованим і викидним ключем більшість власників авто вибирають останній, так як він зручніший по багатьом показникам. Сховане в корпус лезо ніколи не прорве одяг і не залишить слідів на речах, які лежать в кишені, крім того, в складеному вигляді ключу потрібно менше місця. Також в його корпус можна помістити відразу декілька плат, наприклад, таких, які управляють сигналізацією та імобілайзером, що також звільняє місце в кишенях і дозволяє уникнути виснажливого пошуку додаткових ключів і брелків при відкритті автомобіля.